Nabídka stavebních prací

Stavební firma TK Stavby nabízí široké spektrum stavebních prací, z nichž některé realizuje vlastními zaměstnanci a jiné ve spolupráci s prověřenými partnery. Naše stavební činnost zahrnuje zejména tyto práce:

Stavby

stavby rd

Stavby rodinných domů na klíč

Při stavbě rodinných domů jsme schopni zajistit veškeré činnosti od projektu RD, přes jeho stavbu včetně vnitřního vybavení, jako jsou podlahy, dveře a nábytek, až po finální terénní úpravy.

Stavby bytových domů

Vedle rodinných domků stavíme i bytové domy. Také stavby bytových domů nabízíme dle přání zákazníka včetně projektu, vnitřního vybavení, elektroinstalace, topení, podlah, instalatérských prací až po zasetí trávy a vysazení stromů kolem domu.

Půdní vestavby a nástavby

Chcete realizovat půdní vestavbu nebo nástavbu? Obraťte se na nás! Zabýváme se prováděním sádrokartonových konstrukcí, včetně protipožárních, ale i rozvody plynu, pokládáme podlahy i obklady atd.

Stavby bazénů a jímek

Potřebujete postavit bazén nebo jímku? Stačí říct! Postavíme Vám bazén včetně zastřešení i odpadovou jímku (žumpu).

Stavby vázaných krovových konstrukcí

Hledáte dodavatele krovu pro vaši hrubou stavbu? Naše stavební firma nabízí i tesařské práce.

Stavby garáží

Chcete postavit garáž nebo garážové stání? Ať už to má být zděná garáž nebo dřevěný přístřešek pro auto, zrealizujeme vše k Vaší spokojenosti.

Stavby plotů a opěrných zdí

Postavíme Vám zdi z betonových tvárnic, cihel i dřeva. Zabetonujeme sloupky pro drátěný plot nebo postavíme opěrnou zeď z libovolného materiálu.

Stavební dozor

Hledáte nezávislý stavební dozor pro stavbu vašeho domu? Obraťte se na nás!

Posudky staveb

Potřebujete expertní posudek stavby, ať už pro účel odhadu nákladů na rekonstrukci, nebo hodnoty objektu či posudek statika? Kontaktujte nás!

Ostatní práce

Pokládka střešních krytin

Ať už chcete střechu z betonových tašek nebo jiného materiálu, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Zateplení fasád a střešního pláště

Věnujeme se profesionálnímu zateplování fasády polystyrenem, vatou i jinými systémy zateplení.

Zednické a přidavačské práce

Potřebujete vyzdít hrubou stavbu nebo příčky uvnitř bytu? Nebo potřebujete zedníka na jinou práci? Kontaktujte nás.

Obkladačské práce

Chcete obložit koupelnu, toaletu nebo položit dlažbu ve vašem domě nebo na terase. Naše firma nabízí profesionální obkladače.

Sádrokartonářské práce

Naše firma nabízí sádrokartonářské práce (práce se sádrokartonem, montáž sádrokartonu, sádrokartonové systémy, sádrokartonové příčky, sádrokartonové obklady a podhledy, atd.)

Instalatérské práce

Nabízíme instalatérské práce z oboru voda, topení, plyn a kanalizace, ať už drobné instalatérské práce a opravy, nebo kompletní rekonstrukce topení, vody, plynu a kanalizace.

Topenářské práce

Provádíme veškeré topenářské práce – montáže, opravy i údržbu. Chcete instalovat podlahové topení, nebo provést rekonstrukci topení ve vašem domku. Obraťte se na nás!

Tesařské práce

Ať už potřebujete krov pro váš dům nebo jen zahradní pergolu, naši tesaři jsou tu pro vás.

Truhlářské práce

Chcete vyrobit kuchyň, dveře, schodiště nebo nábytek na míru? Spolupracujeme s prověřenou truhlářskou firmou, která vyrobí vše dle vašich představ.

Zámečnické práce

Potřebujete namontovat bezpečnostní dveře či zámky, nebo instalovat trezor? Zajistíme pro vás prověřeného zámečníka.

Svářečské práce

Nabízíme práci zkušených svářečů pro region Praha a okolí. Zašlete nám svoji poptávku, ať už potřebujete svařit bránu, plot nebo jiné svářečské práce.

Rekonstrukce

Rekonstrukce RD

Koupili jste starší rodinný domek a potřebujete jej zrekonstruovat? Obraťte se na nás! Máme bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi staveb. Zařídíme za vás vše, včetně stavebního povolení, elektroinstalací, topenářských a instalatérských prací, přes zařízení interiéru a terénní úpravy kolem domu.

Rekonstrukce bytových jader

Chcete zrekonstruovat bytové jádro v panelovém domě nebo starší cihlové zástavbě? Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi domů i bytů na klíč.

Zemní a výkopové práce

  • Dodávka inženýrských síťí včetně domovních ČOV

  • Pokládka zámkových dlažeb

  • Odvoz suti

  • Práce s motorovou pilou - kácení stromů

  • Práce s křovinořezem